Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS
Eker’e 3. kez İnsana Saygı Ödülü

Bu yıl 15’üncüsü düzenlenen İnsana Saygı Ödülleri kapsamında Eker, bir kez daha en prestijli ödülün sahibi oldu.
 
eker39 yıldır süt ve süt ürünleri sektöründe tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker, insan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları nedeniyle ödüllendirildi. Türkiye genelinde adayların başvurularını en kısa sürede yanıtlayan, en çok istihdam yaratan ve en çok başvuru yapılan firmalar ödül almaya hak kazanıyor.
 
İnsan kaynaklarındaki çalışmaları ile geçen yıl Kariyer.net üzerinden 40.362 iş başvurusu alan, 55 yeni istihdam sağlayan, yapılan başvurulara ortalama 1 gün içinde ve adaya özel olarak geri dönüşte bulunarak 0 oranında başarı sağlayan Eker, üçüncü kez İnsana Saygı Ödülü'nün sahibi oldu.
 
Adaylara dönüş yapıyor
15. İnsana Saygı Ödülleri törenine katılarak Eker adına ödülü alan Eker Süt Ürünleri A.Ş. İnsan Kaynakları Yöneticisi Elif Topaloğlu, “İnsan kaynağına verdiğimiz değer; doğru işe doğru insan seçimi ile başlayan, kariyer planlaması, gelişim projeleri, eğitim politikaları, ücretlendirme politikaları,  oryantasyon uygulamaları gibi geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Bu doğrultuda mevcut çalışanlarımızın motivasyonu ve memnuniyetine verdiğimiz önem kadar şirketimizi tercih eden adaylarında memnuniyetini önemsiyoruz. Şirketimizi tercih eden adayların başvuru sonrasındaki belirsizliklerini yok etmek adına gösterdiğimiz özenden dolayı bu ödülün daha önceki yıllarda olduğu gibi bize layık görülmesi büyük övünçtür.” diye konuştu. 
 

Yorumlar

Hiçbir yorum bulunamadı


Yeni yorum yaz