Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS
Orkide Yağları'nın sahibi Ahmet Küçükbay gözaltına alındı

İzmir'de, FETÖ'ye yönelik düzenlenen operasyonda, aralarında kentin tanınmış işadamlarından Orkide Yağları'nın sahibi Ahmet Küçükbay'ın da bulunduğu, çok sayıda kişi gözaltına alındı.
Ahmet KüçükbayFethullahçı Terör Örgütü'ne yönelik soruşturma kapsamında örgüte finans sağladığı iddiasıyla Orkide Yağları'nın sahibi Küçükbay Şirketler Grubu Başkanı Ahmet Küçükbay gözaltına alındı. İzmir polisinin yaptığı operasyonla İstanbul'da sabaha karşı saat 04.00 sıralarında gözaltına alınan Küçükbay, İzmir'e götürülmek üzere yola çıkarıldı. Küçükbay dün İstanbul Yenikapı'da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi öncesi birçok gazeteye tam sayfa ilan vererek mitinge destek vermişti.
 
DÜN YENİKAPI'DAYMIŞ
FETÖ'den gözaltına alınan Küçükbay'ın dün gerçekleştirilen Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne  destek için Yenikapı'da olduğu anlaşıldı. Küçükbay, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla birlikte; "Değerli dostlar bugün yeni kapıya denizden ulaşabildik yüce Allahım türkiyemizin birlik beraberliğini daima korusun" iletisini paylaştı.
 
Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında örgüte finansal destek sağladığı ileri sürülen ünlü işadamları Ahmet Küçükbay ve Baha Abalıoğlu ile ünlü kuyumcu Kamil Karakaş'ın da aralarında olduğu 13 kişinin gözaltına alındığı açıklandı.
 
Kaynak: Habertürk
 
 
 

Yorumlar

Hiçbir yorum bulunamadı


Yeni yorum yaz