Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: başkan

ASD, Zeki Sarıbekir ile yola devam dedi



Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) 12. Olağan Genel Kurul toplantısı 14 Haziran 2017’de gerçekleştirildi. Zeki Sarıbekir oybirliği ile ASD Başkanı seçildi. 
 

Özel gıda laboratuvarlarının sayısı son 5 yılda iki kat arttı



Özel gıda laboratuvarlarının istihdam ve nitelikli işgücü konusunda ciddi katma değer yarattığını belirten Kalibrasyon ve Deney Laboratuvarları Derneği (TURKLAB) Yönetim Kurulu Başkanı Neşe Güneş, “Son dönemde faaliyetlerini durduran laboratuvarlar olmasına karşın, özellikle son 5 yılda özel gıda laboratuvarı sayısında neredeyse 2 kat artış yaşandı” diyor.
 

İTO’nun yeni Başkanı Öztürk Oran



İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu, Başkan İbrahim Çağlar'ın vefatının ardından yaptığı ilk toplantıda, Öztürk Oran’ı İTO’nun yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçti.
 

Sait Koca üçüncü kez BESD - BİR Başkanı



Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçıları Birliği Derneği 18. Olağan Genel Kurul Toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin belirlendiği toplantıda Dr. Sait Koca başkan seçildi.

Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği’nde Hayrettin Uçak dönemi 



Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği’nde yeni başkan Hayrettin Uçak oldu.
 

Yeni başkan Haluk Okutur



Simit Sarayı Onursal Kurucu Başkanı Haluk Okutur, Türkiye İhracatçılar Meclisi çatısı altında bulunan, İstanbul Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı oldu.

Türkiye’de gıda sektörünün görünümü



Özden Güngör
Yönetim Kurulu Başkanı
Ziraat Mühendisleri Odası