Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: ceo

Dr. Nihat Kantar V Group CEO’luğuna getirildi


Yayın: 04-12-2015

Mobil teknolojiler alanında ve bilişim sektöründe dünyanın lider ve vizyoner firmalarında önemli görevler üstlenen Dr. Nihat Kantar, 2015 tarihi itibari ile V Group CEO’su olarak göreve başladı. 

Mey, rakı ihracatını 3 yılda ikiye katlayacak


Yayın: 22-09-2016
Kategori: Gıda

 
37 milyon dolarlık içki ihracatıyla 2014 yılı ihracat birincisi olan Mey / Diageo Türkiye, geçtiğimiz yıl da 41 milyon dolar ile ihracat birinciliğini elden bırakmadı. Firma, rakı ihracatını 3 yıl içinde ikiye katlamayı hedefliyor. 
 

Eurofins Scientific, Gözlem Laboratuvarları'nı bünyesine kattıGıda kontrol ve analizleri alanında dünyanın lider kuruluşlarından biri olan Eurofins Scientific, Türkiye’nin önde gelen gıda analiz laboratuvarlarından Gözlem Gıda Kontrol ve Araştırma Laboratuvarları’nı satın aldı.
 

İtalyan Ferrero, Singapur’da İnovasyon Merkezi AçtıMerkez, Ferrero inovasyonunun Asya merkezi olarak çalışacak. 
 

Başarımızın arkasında güçlü aile bağlarımız varDergimizin bu ayki sayısındaki Portre bölümünde Şölen CEO’su Elif Çoban’a misafir olduk. Güçlü rakipleri rağmen Şölen’i sektörünün lider markalarından biri yapan Çoban ile başarı hikayesini, kadı yönetici olmanın avantajlarını ve geleceğe dar hedeflerini konuştuk.
 

Anadolu Efes’in yeni CEO’su Can Çaka oldu


Yayın: 17-12-2018

Anadolu Grubu Mali İşler Başkanı Can Çaka, Anadolu Efes CEO’su ve Bira Grubu Başkanı olarak atandı.

Ülker Bisküvi’nin CEO’su Mete Buyurgan olduÜlker Bisküvi’nin CEO’su Mete Buyurgan oldu. 2013 yılında Yıldız Holding’de Gıda Grubu Başkan Yardımcısı olarak göreve başlayan Buyurgan, 2018 yılından bu yana Yıldız Holding’in atıştırmalık şirketi pladis’in Türkiye, Orta Asya, Romanya ve Balkanlar Bölgesi Başkanı olarak görevine devam ediyor.