Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: lezita

Lezita'nın 110 milyon TL'lik yeni tesisi hizmete girdi


Yayın: 24-10-2012
Kategori: Beyaz Et

Abalıoğlu Grubu’nun 2006 yılı itibariyle ülkemize kazandırdığı Türkiye’nin en büyük ve modern et entegre tesisi Lezita Fabrikası’nın 110 milyon TL’lik büyük bir yatırım ile en son teknolojiye sahip yenilikçi makine ve ekipmanlarla donattığı yeni tesisini hayata geçirdi.


Anneleri kızdırmayacak tek atıştırmalık


Yayın: 09-11-2012
Kategori: Rafa Çıkanlar

“Hayatın Lezzeti” sloganı ile kaliteli ürünler sunan Lezita’nın Acılı Piliç Taneleri, piliç etinin sağlığını atıştırma keyfi ile buluşuyor.


Bul yumurtayı al Lezita’yı


Yayın: 22-11-2012
Kategori: Beyaz Et
Etiketler: lezita

Lezita’nın 16 Aralık 2012 tarihine kadar altı hafta boyunca sürecek “Bul Yumurtayı Al Lezita’yı” adlı eğlenceli ve her hafta bol ödüllü yarışmasına  http://www.facebook.com/lezita adresli resmi Facebook sayfasından katılınabiliyor.

 

Paketlenmiş et sektöründe çarklar hızlı döndüPaketlenmiş  et sektörü Türkiye’de giderek büyüyen bir pazar. Tüketici alışkanlıklarının değişmesi, artık kasaptan daha çok zincir marketlerdeki dondurulmuş ya da pişmiş ürünlere olan eğilim, bu büyümede önemli bir yere sahip.


Lezita‘dan acı soslu pişmiş kanat


Yayın: 03-12-2012
Kategori: Rafa Çıkanlar

Lezita’nın Türk mutfağına yenilikçi, lezzetli, sağlıklı ve yaşamı kolaylaştıran ürünler sunma hedefinin en güzel örneklerinden olan Pratik Şef Ailesi, yepyeni bir ürün ile lezzetlendi.


3 bin lezzet sever Lezita ürünleriyle tadım yaptıZengin ürün koleksiyonu ve sürpriz yenilikleriyle EDT – Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Buluşması’na katılan Lezita, fuarda ilgi odağı oldu.