Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: doruk group

40 Yıllık Bereket


Yayın: 22-11-2012
Etiketler: doruk group

“Bir buğday tanesinden dünyalar kurmak” vizyonuyla tohumdan sofraya her aşamada aktif olarak yer alan Doruk Group Holding 40 kuruluş yılını çalışanlar ve iş ortaklarıyla birlikte kutladı. Düzenlenen organizasyonun açılışında bir konuşma yapan Doruk Group Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hasip Gençer, Doruk Grubu’nun tek varoluş amacının Türk tüketicisinin doğru ekmekle sağlıklı beslenerek yaşam kalitesini artırmasına katkı sağlamak olduğunu söyledi.


Doruk Group Holding 40. yaşını kutladı


Yayın: 07-12-2012
Etiketler: doruk group

Kuruluşunun 40. yılını kutlayan Doruk Group Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Hasip Gençer, tek varoluş amaçlarının Türk tüketicisinin doğru ekmekle sağlıklı beslenerek yaşam kalitesini artırmasına katkı sağlamak olduğunu söyledi.


Yeni nesil tahıl Tritordeum Doruk Group ile Türkiye’deDoruk Group Holding ve fırıncılık markası Komşufırın, İspanyol bilim adamlarıyla birlikte geliştirilmesine doğrudan katkıda bulunduğu ve sağlıklı beslenmede çığır açacak yeni nesil doğal bir tahıl olan Tritordeum’u ve Tritordeum Ekmeği’ni Türkiye’yle tanıştırdı.
 

Doruk Group’tan tarım ve hayvancılığın gelişimine katkıDoruk Group Yönetim Kurulu Başkanı Hasip Gençer, Türkiye’de “ilk” olan projelerini Sürdürülebilir Gıda Konferansı’nda anlattı.