Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: endüstriyel tartım

Gıda zincirinin bütününde endüstriyel tartım varBaykon Endüstriyel Tartım Sistemleri Satış Danışmanı Özgür Çayırlı, hammadde girişinden işlenme prosesine ve sevk prosesine kadar her noktada tartımın olduğuna dikkat çekiyor.
 

Baykon’dan Ar-Ge merkezi hamlesiBaykon Tartım, Tuzla'daki birimini Ar-Ge merkezine çevirdi. 
 

Baykon BakNET ile paketlenmiş ürünlerde kayıplara sonEndüstriyel tartım sistemleri sektörünün köklü firması Baykon tarafından üretilen BakNET İstatistiksel Kalite Kontrol – SQC yazılımı, eksik ve fazla dolum risklerine karşı gıda sanayicilerini koruyarak, kayıplarına engel oluyor.
 

Baykon’dan proseslerde ağırlık ve kuvvet ölçümü için yeni ufuklar: BX30 Plus / BX30D PlusEndüstriyel tartım sistemleri sektörünün önde gelen firmalarından Baykon, BX30 indikatör ailesinin yeni üyeleri BX30 Plus / BX30D Plus panel tipi gelişmiş tartım indikatörlerini, proses kontrol, ağırlık / kuvvet kontrolü, basit dolum, ürün sınıflandırma, tartım ve kuvvet ölçümü uygulamaları için endüstrinin hizmetine sunuyor. 
 

BAYKON TX13 Transmitter ile yüksek hassasiyetli tartı bilgisi


Yayın: 20-05-2019
Kategori: Gıda Makineleri

TX13 analog yük hücresi transmitteri her türlü endüstriyel tartım ve kuvvet ölçme uygulamalarında güvenilirlikle kullanılabiliyor.
 

BAYKON’dan forklifti tartım istasyonuna dönüştüren teknoloji: MagicFORKS


Yayın: 21-02-2021
Kategori: Gıda Makineleri

Endüstriyel tartım sektörünün güçlü oyuncularından Baykon tarafından üretilen MagicFORKS forklift kantarları, sahip olduğu üsütün özellikleriyle forklifti tartım istasyonuna dönüştürüyor. 
 

Baykon’dan BX23 Ex2/22 Exproof Tartım TerminaliEndüstriyel tartım sistemleri sektörünün güçlü firmalarından Baykon, patlayıcı ortamlardaki tartım uygulamaları için yüksek doğruluk ve performans ile beraber güçlü haberleșme seçenekleri sunan ve yüksek teknolojiye sahip BX23 Ex2/22 Exproof Tartım Terminali’ni piyasaya sundu. 
 

Baykon'dan yıkanabilir terazilerEndüstriyel tartım ve kontrol sistemlerin alanında Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden Baykon’un geliştirdiği yıkanabilir teraziler, hijyen ve güvenli üretim noktasında sanayicilerin işini kolaylaştırıyor.