Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: genel kurul

BYSD’den uyarı: Raflarımız paketlenmiş ithal yağlarla dolacakBitkisel Yağ Sanayicileri Derneği’nin (BYSD) 36. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden başkanlığa seçilen A. Edip Uğur, Türkiye’nin ihtiyacı olan yağın %75’e yakın kısmını ithalatla karşıladığını belirterek, “Türkiye eğer yağlı tohum üretimini artırmazsa, yarın raflarımızda paketlenmiş hazır ithal yağları görebiliriz. O yüzden yağlı tohum üretimini artırmamız şart!” dedi.

GIDA SEKTÖRÜNDE SÜT ÜRETİMİNİN PAYI % 16’YA ULAŞTIUlusal Süt Konseyi (USK) Yönetim Kurulu Başkanı Harun Çallı, “sütte kalite” kriterlerinin Avrupa düzeyine çıkarılması ve hayvan hastalıklarının etkisiz kılınması için, süt üreticileri ve süt sanayinin USK öncülüğünde, el ele yapacak daha çok işi olduğunu söyledi. 

Migros'ta bir dönem sona erdiTürk modern perakende sektörüne sayısız ilkin kazandırılmasına öncülük eden Bülend Özaydınlı, Migros Ticaret A.Ş. Genel Kurulu’nda Migros Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini devretti.
 

SETBİR’in yeni başkanı Tarık Tezel oldu


Yayın: 29-03-2016

SETBİR Yönetim Kurulu Başkanlığını, SÜTAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Tarımsal Faaliyetlerden Sorumlu Genel Müdürü Tarık Tezel üstlendi. 
 

SUDER’in yeni başkanı Serdar SeyhanlıAmbalajlı Su Üreticileri Derneği’nin (SUDER) 9. Olağan Genel Kurulu’nda S. Serdar Seyhanlı başkan seçildi.

ETBİR'de Ahmet Yücesan dönemiKırmızı Et Sanayicileri ve Üreticileri Birliği Derneği'nin (ETBİR) 9. Olağan Genel Kurulu 18 Şubat’ta yapıldı. ETBİR’de yeni dönem yönetim kurulu başkanlığını Dr. Ahmet Yücesan devraldı.
 

ASD, Zeki Sarıbekir ile yola devam dediAmbalaj Sanayicileri Derneği (ASD) 12. Olağan Genel Kurul toplantısı 14 Haziran 2017’de gerçekleştirildi. Zeki Sarıbekir oybirliği ile ASD Başkanı seçildi. 
 

Sait Koca üçüncü kez BESD - BİR BaşkanıBeyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçıları Birliği Derneği 18. Olağan Genel Kurul Toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin belirlendiği toplantıda Dr. Sait Koca başkan seçildi.

MEYED’in yeni başkanı Ozan Diren olduMeyve Suyu Endüstrisi Derneği’nin (MEYED) geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurulunda, DİMES Genel Müdürü Ozan Diren MEYED Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.
 

Samet Serttaş yeniden GTBD Başkanı seçildiGıda Takviyesi ve Beslenme Derneği (GTBD) 2021 yılı Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Samet Serttaş yeniden dernek başkanlığına seçildi.