Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: genel müdür

McDonald’s Türkiye’ye yeni genel müdür


Yayın: 14-01-2016
Kategori: Gıda

2014 yılından beri McDonald’s Operasyon Direktörü olarak görev yapan Oğuz Uçanlar, McDonald’s Türkiye’nin yeni Genel Müdürü oldu

Golf Dondurma’ya yeni Genel Müdür


Yayın: 01-03-2016

Golf Gıda Limited Şirketi Genel Müdürlüğü’ne Ethem Yavuzer atandı. 
 

PepsiCo Türkiye’de Levent Yüksel dönemi


Yayın: 09-03-2016
Kategori: Gıda

PepsiCo, Levent Yüksel’i Türkiye operasyonuna Genel Müdür olarak atadı. 
 

ÇAYKUR tarihinin rekor alımını yaptıÇAYKUR 2. sürgün yaş çay alımlarını tamamladı. İkinci sürgünde 248 bin ton yaş çay alındı.
 

Hayvancılık Genel Müdürlüğü’ne Osman Uzun atandıGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdürü Mustafa Kayhan’ın görevinden alınarak Bakanlık Müşaviri olarak atanması ile boşalan Hayvancılık Genel Müdürlüğü’ne vekaleten Osman Uzun getirildi.

Mérieux NutriSciences Türkiye’deki konumunu güçlendiriyorGıda sanayinde önemli pozisyonlarda bulunan Sabahnur Demirci, 1 Ocak 2017 tarihi itibariyle Kalite Sistem Mérieux NutriSciences Holding’in yeni Genel Müdürü oldu. 
 

TAB Gıda, 2017’de 3 bine yakın kişiye istihdam sağlayacakTürkiye’de hızlı servis restoran sektörünün lideri konumunda yer alan TAB Gıda, büyüme planları doğrultusunda 2017 yılında yaklaşık 3 bine yakın kişiye yeni istihdam yaratacak.
 

Gıda güvenliği ve tüketici sağlığı alanlarında çoklu hizmet vereceğizGıda sektöründe çok önemli pozisyonlarda görev anal Sabahnur Demirci, 1 Ocak 2017 tarihi itibariyle Kalite Sistem Mérieux NutriSciences’ın yeni Genel Müdürü oldu. Demirci ile bu süreci ve şirket olarak hedeflerini konuştuk.
 

Billur Tuz, Avrupa Tuz Üreticileri Birliği’ne üye olduEuSalt - European Salt Producers’Association (Avrupa Tuz Üreticileri Birliği)’nin Brüksel’de yapılan Genel Kurulunda üyeliğe kabul edilen Türkiye’nin lider tuz üreticilerinden Billur Tuz, birliğin 25. üyesi oldu. Billur Tuz, 53 yıldır kalite, çevre ve hijyene verdiği önem ile toplumsal bilinçlendirme ve katkı çalışmaları ile üyeliğe hak kazandı.
 

Nestlé Türkiye'de önemli görev değişikliğiNestlé Türkiye Çikolata ve Şekerleme Genel Müdürlüğü görevine Özgür Karakaş atandı.