Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: iş birliği

MÜSİAD LETVEN CAPITAL ile güçlerini birleştirdiMÜSİAD ile LETVEN CAPITAL arasında TARS Girişim Sermayesi Yatırım Fonu kapsamında, stratejik iş birliğine gidildi.
 

Bonfilet’ten Okan Üniversitesi ile iş birliğiEt üreticileri arasında ilk marka-üniversite iş birliği olması açısından büyük önem taşıyan anlaşma kapsamında Bonfilet, Okan Üniversitesi Gastronomi Bölümü’nün bilimsel ve akademik faaliyetlerine katkıda bulunmayı amaçlıyor.
 

Godiva, Darüşşafaka ile el ele verdi Godiva, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Türkiye’nin köklü eğitim kurumlarından Darüşşafaka ile bir araya gelerek anlamlı bir sosyal sorumluluk çalışmasına imza atıyor.
 

KFC ve Nestlé Professional Türkiye'de güçlerini birleştirdiİŞ Gıda çatısı altında hizmet veren KFC Türkiye’nin ayrıştırıcı lezzete sahip menüsüne, özenle seçilmiş çekirdeklerden oluşan NESCAFÉ filtre kahve eklendi. KFC Türkiye, bu yeniliği “lezzetli ötesi lezzetli” yeni reklam filmi ile duyurdu.
 

NESCAFÉ çekirdek kahve lezzeti şimdi Köfteci Yusuf restoranlarında


Yayın: 04-05-2021
Kategori: Gıda

Türkiye’de 1996 yılından bu yana faaliyet gösteren Nestlé Professional ile Köfteci Yusuf, yeni bir iş birliği hayata geçirdi. Anlaşma kapsamında Köfteci Yusuf, restoranlarında ve İDO seferlerinde müşterilerine NESCAFÉ Superiore premium kahve çekirdeklerinin anında öğütülmesi ile oluşan kahve ürünlerini sunmaya başladı.