Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: murat yasa

Gıda Sanayinde Ar-Ge ve İnovasyon Konferansı 30 Mayıs Cumartesi yapılacakGıda Teknolojisi Dergisi tarafından organize edilen “Gıda Sanayinde Ar-Ge ve İnovasyon: Bir Büyüme Stratejisi” konulu video konferans, 30 Mayıs Cumartesi günü saat 11.00’de gerçekleştirilecek. 
 

Gıda Sanayinde Ar-Ge ve İnovasyon: Bir Büyüme Stratejisi videosu youtube'daGıda sanayinde AR-GE ve inovasyon konularının tartışıldığı video konferansa ilgi yoğun oldu.

Gıdada inovasyon 'çataldan mideye' odaklanmalı“Gıda Sanayinde AR-GE ve İnovasyon: Bir Büyüme Stratejisi” webinarında, gıda inovasyonunda yeni paradigmalar masaya yatırıldı.
 

Aromsa, Adalar Lavanta Günlerinin ana sponsoru olduAromsa, Adalar Müzesi’nin, Adalar Mimoza İnisiyatifi ortaklığı ve Adalar Belediyesi ile İBB Adalar Koordinatörlüğü iş birliğiyle düzenlenen ve 19-24 Temmuz tarihleri arasında Büyükada ve Heybeliada’da gerçekleşmekte olan Lavanta Günleri’nin ana sponsoru oldu. 
 

Murat Yasa yaşamını ve Aromsa'nın başarı öyküsünü 'Kırmızı Tuğlalar' kitabında anlattıAromsa Genel Müdürü Murat Yasa, zorlu yollardan başarıya giden yaşam öyküsünü ve Aromsa’nın zirve yolculuğunu “Kırmızı Tuğlalar” isimli kitabında kaleme aldı. 

Ozan Diren yeniden MEYED başkanlığına seçildiMeyve Suyu Endüstrisi Derneği – MEYED’in geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurulunda Ozan Diren yönetim kurulu başkanlığına seçildi. Böylelikle Ozan Diren üst üste iki dönem MEYED Başkanılığı yapacak. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak belirlenen isim de Aromsa Genel Müdürü Murat Yasa oldu.

Cumhuriyet’in 100. yılında Aromsa’ya Türkiye Mükemmelik Büyük ÖdülüKalDer’in 31 yıldan bu yana EFQM - European Foundation for Quality Management (Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı) Modeli’ni uygulayan kuruluşlara verdiği Türkiye Mükemmellik Ödülleri’nin 32.’si 22 Kasım 2023’te sahiplerini buldu. Üstün performanslı kuruluşları ödüllendiren EFQM Modeline göre bu yıl Türkiye Mükemmellik Büyük Ödülü’nü 650 puanı geçerek almaya hak kazanan Aromsa, 2019 yılında aldığı Türkiye Mükemmelik Ödülü’nün üzerine çıkarak Büyük Ödüle hak kazanmış oldu. Kalder Mükemmelik Büyük Ödülü son olarak 7 yıl önce verilmişti ve bu sene Aromsa bunu almaya hak kazanmış oldu.