Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: ozan diren

Dimes’in bu yılki ciro hedefi 445 milyon TL2016 yılında toplamda 400 milyon TL olarak gerçekleşen cirosunu 2017 sonunda 445 milyon TL düzeyine çıkarmaya odaklanan Dimes, meyve suyunda iç pazardaki büyüme hedefini ise olarak belirledi.

9. Juiceful Istanbul Summit’ten mesaj: Meyve Suyu YararMeyve Suyu Endüstrisi Derneği tarafından düzenlenen ve endüstrinin en önemli yıllık buluşması olan Juiceful Istanbul Summit etkinliklerinin 9.su, Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel’de gerçekleşti. Etkinlikte ‘Meyve Suyu Yarar’ iletişim platformunun da ilk duyurusu gerçekleştirildi.
 

Gıda sanayi pandemiden en az etkilenen sektör oldu"Covid-19 Pandemisi Döneminde Gıda Sanayinin Durumu: Sorunlar ve Yeni Çözüm Önerileri" webinarında, Covid-19 salgınının Türkiye’de gıda sektörüne ve endüstrisine etkileri konuşuldu.
 

MEYED’in yeni başkanı Ozan Diren olduMeyve Suyu Endüstrisi Derneği’nin (MEYED) geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurulunda, DİMES Genel Müdürü Ozan Diren MEYED Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.
 

Dimes ihracatta 100 milyon lira gelir hedefliyorCovid-19 pandemisinin olumsuz etkilerinin yaşandığı 2020 yılında 100’den fazla ülkeye 62 milyon liralık ihracat gerçekleştiren Dimes, bu yıl sonu ihracat hedefini 100 milyon lira olarak belirledi.  Bakan Ersoy'un eşi Pervin Ersoy'dan kutu meyve suyu tepkisi: İçinden iğrenç bir şey çıktıKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un eşi Pervin Ersoy, meyve suyu kutusundan çıkan yabancı maddenin görüntüsünü takipçileriyle paylaştı. Ersoy, bu konuda Dimes Meyve Suları'nın sahibi Ozan Diren ile gerçekleştirdiği görüşmeyi de aktardı.