Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: paket servis

Salgında yemek alışkanlıklarımızla fark attıkKarantina nedeniyle market zincirleri ve online alışveriş siteleri satışlarını katladı. Avrupa paket servisi tercih ederken, Türkler mutfaktan çıkmadı.
 

Dışarıda yemek siparişi için güvenilir yerler tercih edilmeliGıda Güvenliği Derneği, COVID-19 salgını sürecinde akıllarda soru işareti yaratan gıda güvenliği konusunda değerlendirmede bulundu. Virüsün sindirim değil solunum yoluyla bulaştığını belirten dernek başkanı Samim Saner, riski en aza indirmek için yapılması gereken tek şeyin hijyen kurallarına eksiksiz uyulması ve dışardan yemek siparişi için güvenilir restoranların tercih edilmesi olduğunun altını çizdi.
 

Usta Pideci paket servise başladıPide severleri TAB Gıda güvencesi altında birbirinden lezzetli pidelerle buluşturan Usta Pideci paket servise başladı.

Tavuk Dünyası’nın lezzetlerini ‘Şeften İste’


Yayın: 21-09-2020
Kategori: Beyaz Et

Tavuk Dünyası, uzun zamandır beklenen paket servis hizmetini ‘Şeften İste’ ile başlattı.
 

Müşterilerin yüzde 66’sı restoranlarda dış mekânda yemek yemeyi istiyor Kovid-19 sürecinde restoran ve otel müşterilerinin beklentilerindeki değişimi ortaya koyan son araştırmaya göre müşterilerin önem verdiği kriterler dikkate alındığında hijyen ve temiz atmosfere verilen önem yüzde 67 ile ilk sırada yer aldı. Müşteriler kendilerine dışarıda oturma konusunda sunulacak çözümlere önem veriyor. Soğuk havalarda dışarıda otururken ısınma imkânı sunan çözümlere önem veren müşterilerin oranı yüzde 54’ü bulurken, yüzde 66’sı da restoranlarda dış mekânda yemek yemeyi tercih ediyor.