Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: reklam filmi

Sütaş Ayran herkesi doğal olmaya çağırıyorSütaş Ayran, genç kuşak arasında havalı olmayı en iyi anlatan “cool olmak” söyleminden yola çıkarak hazırladığı yeni iletişim kampanyasında, 0 doğal bir içecek markası olarak, herkesi kendisi olmaya ve doğal davranmaya davet ediyor.

Nestlé Damak’tan #bidamakgüzellik katan kampanyaNestlé Damak, herkesi #bidamakgüzellik yapmaya davet ettiği yeni reklam kampanyasını izleyicilerin beğenisine sundu.
 

Doğuş Çay’dan yeni reklam filmiDoğuş Çay’ın ‘İyi çay nereden anlaşılır’ sorusuna yanıt verdiği yeni reklam filmi yayına girdi. Doğuş Çay reklam filminde, iyi bir çayın en önemli kıstasları olan renk, dem ve kokunun yanı sıra herkesin fark etmeden çay içerken yaptığı serçe parmak hareketine dikkat çekiyor. 
 

Ekici'den Lokum Kıvamında Beyaz PeynirEkici’nin özel üretim tekniğiyle hazırladığı Lokum Kıvamında Beyaz Peynir, Oyuncu Engin Günaydın’ın seslendirdiği yeni reklam filmiyle ekranlarda yerini aldı.
 

Bahçeden lezzetleri Refika’nın esprili anlatımıyla ekranlarda


Yayın: 12-03-2021
Kategori: Gıda

Kuruyemiş sektörünün gözde markalarından Bahçeden, yenilenen lezzetlerini keyifli bir reklam kampanyası ile seyirciyle buluşturuyor. Yeni yüzüyle gücünü bir adım daha öteye taşıyan Bahçeden, tüketicilerin kuruyemiş ve kuru meyve ile ilgili beklentilerini gurme ürünleri ve yeni nesil ambalajlarıyla karşılıyor.

 


Nesfit’in yeni reklam filmi yayınlandıNesfit, “Senin Nesfit’inde” isimli yeni iletişim kampanyasının ilk reklam filmini dijital mecralarda yayınladı. Nesfit’in yeni marka elçisi Meryem Boz’un yer aldığı reklam filmi, kahvaltıdan ve spordan keyif almanın aktif yaşam için önemine vurgu yapıyor.
 

KFC ve Nestlé Professional Türkiye'de güçlerini birleştirdiİŞ Gıda çatısı altında hizmet veren KFC Türkiye’nin ayrıştırıcı lezzete sahip menüsüne, özenle seçilmiş çekirdeklerden oluşan NESCAFÉ filtre kahve eklendi. KFC Türkiye, bu yeniliği “lezzetli ötesi lezzetli” yeni reklam filmi ile duyurdu.