Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS
Şölen ilk mağazasını Balance Güneşli’de açtı

Çikolata severlere begendiği markalardan Şölen’in ilk çikolata mağazası Şölen Boutique Balance Güneşli’de kapılarını açtı. Markanın dünya çapında sevilen ikramlık ve hediyelik ürünleri Şölen Boutique’de satışa sunuluyor. 
 
Şölen mağazaŞölen Boutique, Şölen’in artizanal gurme ürünleri, çikolatayı şıklıkla buluşturan hediyelikleri özel kahveleri ve sıcak çikolatalarıyla Balance Güneşli’de açıldı. Özel günlerde sevdiklerine prestijli bir hediye vermek isteyenler Şölen Boutique’te yer alan göz alıcı şıklıktaki kutulara, isme özel basılan kurdeleler ile kendi dokunuşlarını katabiliyor, bebeklere özel hediyelik kutularla mutlu anları taçlandırabiliyor, gümüş ve bakır hediyeliklerle zarif sunumlar yapılabiliyor.
 
Şölen’in bayram dönemlerine özel Milango, İstanbul Koleksiyonu, Octavia, Diamond, Lokkum, Chocodans, Mojee, Madlen, Tual, Vital gibi benzersiz lezzetleri 12 ay boyunca Şölen Boutique’te satışa sunuluyor. Şölen Boutique’te ayrıca, kişiye özgü ve söz, nişan gibi önemli günlere özel açık ve kutulu çikolataların yanı sıra sıcak-soğuk çikolata, sufle, artizanal çikolata gibi gurme lezzetler, çikolata tutkunlarına farklı deneyimler sunmayı amaçlıyor
 
Şölen için özel olarak kavrulmuş espresso ve filtre kahvelerin keyfini mağazada çıkarmak ya da sonradan tüketmek üzere paketli olarak almak da mümkün. Şölen Boutique, çikolataları ve ikramlıklarıyla özel günler için hediye arayanların ilk adresi olmaya aday. Yakın zamanda Şölen Boutique’in e-ticaret sitesi de kullanıma açılacak, tüketiciler tek bir tıkla siparişlerini rahatlıkla verebilecek.