Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS
Bonfilet Doyumluk Tatlar Köfte Serisi sofralarda

Paketlenmiş kırmızı et sektörünün öncü şirketlerinden Bonfilet’in yeni Dondurulmuş Köfte Serisi, yoğun çalışma temposu içinde yemek hazırlamaya yeterince vakit bulamayan tüketicilerin beğenisine sunuldu.
 
Bonfilet doyumsuz tatlar köfte serisiBonfilet, hazırlanması oldukça kolay ve pratik olan dondurulmuş ürünleri ile sofralardaki yerini almaya devam ediyor. Yediden yetmişe herkesin severek tükettiği köfte çeşitleri, yemek hazırlamaya fazla vakit ayırmak istemeyenler için ideal bir alternatif haline geliyor. Katkısız olarak üretilen Bonfilet Doyumluk Tatlar Serisi ürünlerinin ambalajı, gıdaya teması uygun ve en güvenilir plastik türü olan OPP/PE (Polietilen) malzeme ile gıda yönetmeliğine uygun şekilde üretiliyor. Ambalajların üzerinde yer alan QR kod ise birbirinden farklı ve lezzetli pişirme önerilerine kolaylıkla ulaşmaya fırsat tanıyor. Yeni seri; Köftehoor Misket Köfte, Kasap Köfte, Kaşarlı Köfte, İnegöl Köfte, Izgara Köfte ve Tekirdağ Köfte’den oluşan kolay ve pratik seçenekleriyle sofralara tat katıyor. Dana eti ya da kuzu etinin lezzetli birleşimi ile elde edilen çeşitleri ile tüketicisinin damak zevkine hitap eden Doyumluk Tatlar Serisi; soğan, sarımsak, taze maydanoz, baharat karışımı ve tuz ile de tatlandırılıyor. 7-8 dakikada hazır olan lezzetli bir ziyafet için 150-160 °C’de ısıtılmış ve yağlanmış ızgara ya da tava yeterli oluyor.
 
Spiral Freezer ambalajlama teknolojisi ile güvenilir paketlerde sunuluyor
Bonfilet’in Doyumluk Tatlar Serisi, özel Spiral Freezer ambalajlama teknolojisi ile güvenilir paketlere giriyor. Gıdanın kalite kriterini ve besin değerini en üst düzeyde korumaya dayanan dondurarak muhafaza yöntemi, gıdanın uğradığı kalite kayıplarını en az düzeye indiriyor. -45°’lik spiral freezer içerisinde ani şoklama ile dondurulan Köfte Serisi, el değmeden paketleniyor ve -18°’lik ısı rejimi olan araçlar ile satış noktalarına ulaştırılıyor. Zamandan tasarruf etmek isteyenlerin tercih edeceği Bonfilet Doyumluk Tatlar Köfte Serisi mutfaklara pratiklik ve lezzet getiriyor.
 
Carrefour’larda satışa sunulan pratik ve lezzetli Bonfilet Dondurulmuş Köfte Serisi, lezzetli öğünlerinize eşlik ediyor ve köfte yemeyi daha keyifli hale getiriyor. Bonfilet Doyumluk Tatlar Köfte Serisi, sofralarında pratik bir hazırlığa ihtiyaç duyanlar için leziz bir beslenme alternatifi oluşturuyor.