Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS
Nesfit’in yeni reklam filmi yayınlandı

Nesfit, “Senin Nesfit’inde” isimli yeni iletişim kampanyasının ilk reklam filmini dijital mecralarda yayınladı. Nesfit’in yeni marka elçisi Meryem Boz’un yer aldığı reklam filmi, kahvaltıdan ve spordan keyif almanın aktif yaşam için önemine vurgu yapıyor.
 
Nesfit reklam filmiNesfit, dünya çapında devam eden ilham verici kampanyasının Türkiye uygulamasını keyifli bir reklam filmiyle tanıttı. “Senin Nesfit’inde” sloganıyla dijital mecralarda yayınlanan reklam filminde, Nesfit®’in yeni marka elçisi, milli voleybolcu Meryem Boz rol alıyor.
 
Filmde, Meryem Boz’un güne Nesfit® tüketerek başladığı ve voleybol oynadığı görüntüler yer alıyor. Boz, reklam filminde tüketicilere “Keyif almak sporun en önemli parçası. İşte bu yüzden her sabah güne keyif veren, lezzetli ve besleyici Nesfit ile başlıyorum. İyi yaşamak Senin Nesfit’inde!” mesajını veriyor.
 
Vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş olan tam tahıllı Nesfit, “Senin Nesfit’inde” kampanyasıyla kadınlara güne besleyici bir öğünle başlamalarını amaçlıyor. İlgi çeken kampanya, “İyi Yaşamak Senin Nesfit’inde” sloganıyla kadınları kendileri için en iyisini yapmaları, fiziksel aktiviteden keyif almaları ve aktif yaşamdan vazgeçmemeleri konusunda motive etmeyi hedefliyor.
 

Künye:

Reklamveren: Nestlé

Reklamveren Yetkilileri: Petek Boyacıgil, Sinem Dumlu Sezer, Efecan Bulgurlu, Begüm Susar, Yağmur Özbakır

Kreatif Direktör: Neslihan Soydaş

Yaratıcı Ekip: Onur Evin, İbrahim Sarıkaya, Hamza Kocadayı

Müşteri İlişkileri: Ece Özyurt, Asena Cansu Böke

Stratejik Planlama: Zeynep Yağcı Yıldızlı, Ozan Karaman

Dijital Ekip: Emre Candan, Begüm Cebeci

Ajans Prodüktörü: Zeynep Doğu, Derya Soyman

Prodüksiyon Şirketi: Norr Film

Yönetmen: Hande Türkel

Post Prodüksiyon: 1000 Volt

 

Video Linki: https://www.youtube.com/watch?v=T1YeiMii3d8