Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS
Komşu Kahve, Güneydoğu Anadolu’daki ilk şubesini Gaziantep’te açtı

Gastronomi sektöründeki 10 yılı aşkın deneyimi ile fark yaratan Aralco Group’un, topraklarımızın “komşuculuk” kültürünü hayata geçirdiği Komşu Kahve, hızla büyüyerek Anadolu’ya yayılıyor. İlk şubesi 2016 yılında İzmir Alaçatı’da açılan Komşu Kahve, İzmir, İstanbul, Bursa ve Konya’dan sonra 8. şubesini Gaziantep’te açtı. 
 
KomÅ�u KahveEge’nin sıcak havasını, tadı damaklarda kalan ve usta ellerde hazırlanan 40 yıl hatırlı enfes kahveleriyle buluşturan Komşu Kahve, Alaçatı’dan çıkıp tüm Türkiye’ye yayılmaya devam ediyor. Ege, Marmara, Akdeniz ve İç Anadolu’dan sonra Güneydoğu Anadolu’da açtığı yeni şubesi ile Türkiye’nin 5 farklı bölgesinde faaliyet gösteren Komşu Kahve’nin hedefinde, kısa süre içerisinde tüm Türkiye’de hizmet vermek var.
 
11 yeni Komşu Kahve şubesi
Gaziantepli misafirlerini ağırlayacak olmanın heyecanını yaşadıklarını ifade eden Aralco Group Kurucu Ortağı Arda Galin, “2016’da Alaçatı’da çıktığımız bu yolda, Komşu Kahve’mizin büyüyüp Anadolu’ya yayıldığını görmek bizi çok mutlu ediyor. Gaziantep’te Primemall içerisinde açtığımız şubemizle beraber, 2021 yılı içerisinde 11 yeni şube açma hedefindeyiz. Amacımız tüm Türkiye’de daha çok misafirimizle Komşu Kahve kültürünü buluşturmak” dedi. Komşu Kahve’ye yurt dışından, özellikle de Türki Cumhuriyetler’den ve Orta Doğu’dan büyük ilgi gördüklerini de vurgulayan Arda Galin, “Pandemi sebebi ile bu taleplere yeteri kadar karşılık veremedik ancak yıl sonuna doğru şartlar iyileşir ise, bu yerlerde şubeleşmeye gitmek öncelikli planlarımız arasında” diye konuştu.
 
Gaziantepli misafirlerini Primemall şubesine bekliyor
Lezzetli kahvelerini ve özgün sunumlarını misafirleri ile buluşturan Komşu Kahve, zengin menüsü ile Gaziantepli misafirlerini bekliyor. Komşu Kahve’nin özenle hazırlanmış menüsünde; geniş kahvaltı seçenekleri, tostlar, simit sandviçler ile çeşit çeşit tatlılar, dondurmalı pastalar, waffle ve Alaçatı’ya özel muhallebiler bulunuyor. Menünün vazgeçilmezi ise Komşu Kahve’ye adını veren hatırlı kahveleri. Komşu Kahve, sıcak ve soğuk kahve seçenekleri ve birbirinden leziz tatları ile günün her saatinde keyifli bir atmosfer sunuyor.