Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS
Ülker, 49 çeşit ürünüyle Kurban Bayramı’nda tüketicilerle buluşacak 

Ülker, Kurban Bayramı için çikolata ve şekerlemede toplam 49 çeşit ürünüyle raflarda yerini aldı. Klasikleşen “Ülker Ece ve Çikolatin” gibi çok beğenilen çikolata lezzetlerinin yanı sıra, “Lokumcuk, Ülker Toffe ve Ülker Bonbon” gibi benzersiz şekerleme lezzetleriyle bayram hazırlıklarını tamamladı.  
 
Ã�lkerYıllardır tüketicisinin taleplerine cevap veren ürün portföyüyle bayramlara ayrı bir lezzet katan Ülker, 49 çeşit ürünüyle Kurban Bayramı için hazırlıklarını tamamladı. Türkiye genelindeki yaygın satış noktalarının yanı sıra, çok sayıda online alışveriş sitesinde şekerlemede 29, çikolata da 20 olmak üzere toplam 49 çeşit ürünüyle bayramda tüketicileriyle buluşacak. 
 
İkramlık çikolata denildiğinde ilk akla gelen lezzetlerden bütün fındık ve fındık kremalı ‘Ülker Ece’ ve bir bayram klasiği olan “Ülker Çikolatin”in yanında “Mini Metro” gibi çeşitleriyle bu bayram da şekerliklerdeki yerini almaya aday. Ramazan Bayramı’nda ilk defa tüketicinin karşısına çıkan ve beğenilen “Ülker Ece Trio” içeriğindeki bütün fındık; üstte beyaz, tabanda sütlü çikolatanın, kakaolu kremayla birleştiği üç lezzeti bir araya getiriyor. Dışı sütlü ve beyaz, içi lezzetli fındık kremasıyla dolu deniz kabuğu formundaki “Ülker Select Çikolata” ise şık hediyelik kutusuyla tüketicisini bekliyor. Bitter krema ve incecik bisküvi tanecikleriyle hazırlanmış “Ülker Laviva” da, sütlü dış kaplamasıyla hem göze hem damağa hitap ediyor. Ülker çikolata portföyünün en beğenilen çeşitlerinden karamel dolgulu “Caramio” ise mini ikramlık boyutu ve şık ambalajıyla kahve ve çay ikramlarının vazgeçilmezi oluyor. 
 
Şekerleme denildiğinde ilk akla gelen lezzetler
Ülker’in şekerlemenin en sevilen ürünlerinden ‘Kremini Mini’ bu bayram da ikramlık ambalajıyla tüketicilerle buluşuyor. Ayrıca şekerlemede geleneksel Türk lokumundan esinlenerek ilk kez Ülker tarafından üretilen ‘Lokumcuk’; limonlu, mandalinalı, böğürtlenli, elmalı, narlı, karpuzlu, ‘Ülker Toffe’ de damla sakızlı, karamelli, çilekli, limonlu ve vişneli çeşitleriyle Kurban Bayramı’nın en unutulmaz lezzetleri arasında yer alacak.