Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS
GODIVA, 95. yıl dönümünü çikolata severlerle birlikte kutladı

Sevilen premium çikolata markalarından GODIVA, 95’inci yıl dönümü kutlaması kapsamında İstanbul’da çikolata severlerle bir araya geldi. Nostaljik pembe kamyonetiyle yolan çıkan GODIVA’nın çikolata sunumlarına keyifli sürprizler eşlik etti. 
 
Godiva pembe kamyonet95’inci yılını eğlenceli bir etkinlikle kutlayan GODIVA, ikonik Pembe Kamyonetiyle mutluluk dağıtmayı amaçladı. Çikolata tadında geçen 95 yılın coşkusunu çikolata tutkunlarıyla paylaşmak için İstanbul’da Yıldız Holding Çamlıca kampüsünden başlayarak tura çıkan GODIVA, ilk olarak İstanbul Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da, hemen ardından İstinye Park AVM’de sürprizlerle dolu bir etkinliğe imza attı. Ünlü influencer Rachel Araz ve Sezgin Yılmaz’ın da katıldığı etkinlikte, yoğun ilgi gören GODIVA hediye çarkı dönerken GODIVA lezzetlerini şanslı misafirlere kazandırdı. Nostaljik pembe kamyonet son olarak 29 Ekim Cumhuriyet Rallisi’nde çikolata severlerle buluşacak.
 
GODIVA kurucusu Pierre Draps’ in İkinci Dünya Savaşı sonrasında Brüksel halkının moralini yükseltmek için teslimat kamyonlarını pembeye boyamasından esinlenerek hayata geçirilen Pembe Kamyonet, 95’inci yıl kutlamaları kapsamında misafirlerin en fazla fotoğraf çektirdiği ve sosyal medyada paylaşılan fonlardan biri oldu. 25 bin ziyaretçinin katıldığı GODIVA’nın 95’inci yıl kutlamalarında 62 bin adet GODIVA çikolatası dağıtılarak çikolatadan gelen mutluluğu paylaşıldı. GODIVA Pembe Kamyonet, ikram edilen çikolatalar ve GODIVA’dan özel indirim sunan hediye kartları aracılığıyla yıl dönümünü sevenleriyle kutladı.