Banner Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS
Özsüt’ten ev yapımı tadında pratik çorba lezzetleri

Bu yıl 85’inci yılını kutlayan Türkiye’nin en köklü markalarından Özsüt, koruyucu katkı maddesi içermeden üretilen ev yapımı tadındaki çorbalarıyla pratik yemek sektörüne hizmet vermeyi amaçlıyor.
 
Ã�zsüt domates çorbasıYoğun hayat temposunda yemek hazırlığına harcadığımız süre her geçen gün azalıyor. Araştırmalara göre 2022 yılında her 10 kişiden 8'i hazır yemek tüketirken, kısa sürede ısıtılarak hazırlanan pratik yemeklerin sağlığa uygunluğu ve lezzeti pek çok kullanıcıyı mutlu etmiyor. Tam 85 yıldır değişmeyen kalitedeki lezzetleriyle misafirlerini ağırlayan Özsüt, koruyucu katkı maddesi içermeden ürettiği ev yapımı tadındaki çorbalarıyla bu konudaki açığı kapatıyor.
 
Ã�zsüt çorbalarEv yapımı tadında
Sağlıklı ve lezzetli pratik yemek arayışında olanların tercihi olmaya aday Özsüt çorbaları, hemen ısıtıp evinizde yiyebilmeniz için özel olarak üretiliyor. Cam şişede en sağlıklı şekilde Özsüt mağazalarında satışa sunulan ve içerisinde aroma bulunmayan çorbalar, endüstriyel ürünlerden farklı olarak koruyucu katkı maddesi içermiyor. Tam kıvamında ve ev yapımı tadında olan pratik çorbalar, çeşitleriyle de her damak zevkine hitap ediyor. Domates suyu, taze ve kuru soğanla hazırlanan İspanyol Domates Çorbası, Tavuk suyu ve zerdaçalın tadına tat kattığı Acılı Ezogelin Çorbası, yoğurtlu, buğdaylı ve nohutlu Selanik Çorbası ve tavuk sulu Mantar Çorbası ile bu kış sıcacık geçecek.