Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS
Pepsi, UEFA Şampiyonlar Ligi finali heyecanını raflara taşıdı

Pepsi, İstanbul'da oynanacak Şampiyonlar Ligi Finali öncesinde futbolun ruhuna heyecan katıyor, UEFA Şampiyonlar Ligi heyecanını raflara taşıyor. Taraftarın bağlılığını güçlendirmek ve kendilerini daha yakın hissetmesini sağlamak için sınırlı sayıda üretilen özel tasarımlı kutular, dünyanın her yerinden futbol severlerin coşkusunu ve enerjisini yansıtmak üzere tasarlandı.
Pepsi özel kutuTüm dünyadan takip edilecek ve 10 Haziran’da Atatürk Olimpiyat Stadı'nda gerçekleşecek UEFA Şampiyonlar Ligi 2023 Finali için geri sayım başladı. Pepsi, İstanbul'da oynanacak Şampiyonlar Ligi finali öncesinde futbolun ruhuna heyecan katarak UEFA Şampiyonlar Ligi heyecanını raflara taşamayı hedefliyor. Taraftarın bağlılığını güçlendirmek ve kendilerini daha yakın hissetmesini sağlamak için sınırlı sayıda üretilen özel tasarımlı kutular, dünyanın her yerinden futbol severlerin coşkusunu ve enerjisini yansıtmak üzere tasarlandı. Üç farklı tasarımla ön plana çıkan kutularda, İstanbul'da gerçekleşecek tarihi finali vurgulamak için Galata Kulesi gibi İstanbul’un ikonik öğelerine de yer verildi. 
 
Aslı Önder: "Özel tasarımlı kutularımız taraftarların maç heyecanını canlı tutuyor"
Üzerinde futbol ikonu Lionel Messi’nin de yer aldığı özel tasarım kutular, Pepsi'nin hikaye anlatımını güçlendiren ve eğlencenin seviyesini artıran tasarım yaklaşımını hayata geçiriyor. Markanın futbol kültürüyle kurduğu güçlü bağı yansıtan kutular, taraftarların maç heyecanını canlı tutuyor. PepsiCo Türkiye İçecek Kategorisi Kıdemli Pazarlama Direktörü Aslı Önder, konuyla ilgili olarak, “Yaratıcı ambalajlar, Pepsi’nin futbolla ve taraftarlarla daha derin bağlar kurmasına ve marka ruhunu sürekli olarak canlı tutmasına hizmet ediyor. Yeni tasarımla üretilen kutular, UEFA Şampiyonlar Ligi'nin resmi ortağı olarak futbol taraftarlarının final heyecanını en üst seviyeye çıkarmak adına yürüttüğümüz projelerin bir adımı niteliğinde” dedi.
 
Özel tasarımlı 250 ml ve 330 ml kutular hem Pepsi hem de Pepsi Max ürünlerinde tüm satış noktalarında satışa sunuldu.