Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS
Erikli şimdi yeni nesil premium şişesinde 

Türkiye’nin en sevilen doğal kaynak suyu markalarından Erikli, tüketicilerin keyifli anlarına lezzet katmak için şık ve modern çizgili tasarımıyla raflarda yerini aldı. 
 
ErikliModern çağın çizgilerini elegan bir yaklaşımla yeni nesil şişesiyle buluşturan Erikli, tüketicilerine premium tasarımı ile görsel bir deneyim sunmayı hedefliyor. Tasarımıyla tüketicinin gözünde ayrışmayı hedefleyen yeni premium tasarımlı şişe, ambalaj üzerindeki “Lütfen beni geri dönüştür” ikonuyla da aynı zamanda çevre bilincinin oluşturulmasına destek olmayı amaçlıyor.
 
Erikli’nin yeni nesil şişesi ile ilgili açıklama yapan Nestlé Waters Türkiye Pazarlama Direktörü Can Emci şunları söyledi: “Uludağ’ın binlerce yıllık doğasıyla şekillenen Erikli lezzetini yeni nesil şişesiyle buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz. Kaynağından başlayarak koruduğumuz saflığı, el değmeden bu sofistike, zarif ve rafine bir sadeliğe sahip yeni şişemizde sunarak, tüketicimizin gözünde ayrışmayı ve kalbinde edindiğimiz yeri derinleştirmeyi arzu ettik. Önümüzdeki dönemlerde de inovasyon planlarımızı hayata geçirmeye ve tüketicilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz.”
 
Erikli’nin yeni nesil premium tasarımlı şişesi 330 ml ve 750 ml olarak farklı iki ambalaj boyunda ev dışı tüketim noktaları, zincir ve gurme marketlerde satışa sunuldu.