Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS
Kahve Dünyası ve TEGV’den çocuklar için anlamlı iş birliği

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ve Kahve Dünyası, ilköğretim çağındaki çocukların eğitimlerine destek olmak amacıyla bir araya geldi.
 
Kahve Dünyası iyilik paketleriBugüne kadar 3 milyona yakın çocuğu nitelikli eğitim desteği ile buluşturan ve tam 26 yıldır faaliyetlerini sürdüren Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), bu yolculuğuna şimdi çikolata tutkunlarını da ortak ediyor. Sosyal hayata ve doğal yaşama somut katkılar sağlamayı görev edinen Kahve Dünyası’nın sivil toplum kuruluşlarıyla yaptığı iş birliği çerçevesinde hayata geçirdiği İyilik Kutuları projesine TEGV de katılıyor. TEGV logolu Kahve Dünyası İyilik Kutuları 1 Haziran itibarıyla www.kahvedunyasi.com’da ve tüm Kahve Dünyası mağazalarında satışa sunuldu. Bu iş birliği sayesinde, çocukların hayalleriyle süslediği TEGV logolu Kahve Dünyası İyilik Kutularından satın alanlar nitelikli eğitime destek oluyor. 
 
TEGV, yurdun dört bir yanında yaşayan dezavantajlı durumdaki çocuklar için farklı kanallarla bağış olanakları yaratmaya devam ederken, Kahve Dünyası da sosyal sorumluluk projeleriyle sivil toplum kuruluşlarına desteğini artırarak sürdürüyor.
 
Çikolata lezzetinin keyfini sürerken aynı zamanda çocukların yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak isteyenler hem kendisi hem de sevdikleri için Kahve Dünyası mağazalarından TEGV logolu İyilik Kutularından satın alabilir veya www.kahvedunyasi.com adresinden online sipariş verebilir.