Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS
Kuruyemiş sektöründe “yılın itibarlısı” Peyman

Kuruyemiş ve sağlıklı atıştırmalık sektörünün öncü markalarından Peyman, Marketing Türkiye’nin düzenlediği The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde üst üste ikinci kez “Yılın En İtibarlı Kuruyemiş Markası” ödülüne layık görüldü.
Peyman - marketing türkiyeMarketing Türkiye ve pazar araştırmaları şirketi Akademetre iş birliğiyle Türkiye genelinde gerçekleştirilen ‘İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü’ araştırması tamamlandı. Bu yıl 10’ncusu düzenlenen The ONE Awards Ödülleri’nin kazananları 12 ilde toplam bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmelerin sonucunda belirlendi. Araştırma sonuçlarına göre yıl içinde itibarını en çok artıran markalar 70 kategoride değerlendirildi. Kuruyemiş ve sağlıklı atıştırmalık sektöründe; Bahçeden, Çitliyo ve Nutzz markaları ile tüketicileriyle buluşan Peyman, pazarlama ve iletişim sektörünün en önemli standartlarından birine dönüşen The ONE Awards’ta halk oylamasıyla üst üste ikinci kez “Yılın En İtibarlı Kuruyemiş Markası” seçildi. 
 
“Daha fazlası için bizi motive ediyor”
Ödüle ilişkin değerlendirmelerde bulunan Peyman Pazarlama Müdürü Cemil Hayri Durgun, “Peyman olarak tüketicilerimizin kalbini kazanmaya, hızlı öğrenmeyi deneyimlemeye ve birlikte başarmaya odaklı bir çalışma kültürümüz var. Tüketicilerimizin hayatlarındaki en keyifli anlarda yanlarında olan bir şirket olarak bilinmek istiyoruz. Bu nedenle Ar-Ge çalışmalarımız ve yatırımlarımız ile tüketicilerimizin isteklerini anlıyor ve buna yönelik ürünler geliştirmeye özen gösteriyoruz. Tüketici memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ve projelerimiz sonucunda The ONE Awards'da üst üste 2. kez 'Yılın İtibarlısı' ödülünü almanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ödül, doğru yolda olduğumuzu gösterirken, bize güç katıyor ve başarılarımızı daha da perçinliyor. Tüketicilerimizin güvenini kazanmak ve yenilikçi atıştırmalıklarımızla en keyifli anlarında yanında olmak için çalışmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da artan bir ivmeyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.