Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS
Bonet Döner yeni kasap konseptini tüketicilerle buluşturuyor

Bir asrı aşkın tecrübesiyle kırmızı et sektörünün en önemli temsilcilerinden Bonfilet’in markalarından Bonet Döner, Beykent Şubesi’ndeki yeni kasap konseptini tüketicilerle buluşturuyor. Hayata geçirdikleri yeni konsept ile müşterilerine taze ve güvenilir eti aracısız bir şekilde sunacaklarını belirten Bonfilet Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Akkoyun, hijyenik koşullarda elde edilen sağlıklı ve lezzetli etleri, ‘üreticiden direkt tüketiciye’ misyonu ile daha ulaşılabilir kılmayı hedeflediklerini söyledi.
 
Bonet kasap konseptiKırmızı et sektörünün Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden Bonfilet tarafından 2015 yılında kurulan Bonet Döner, yeni kasap konseptini tüketicilerle buluşturuyor. Bonet Döner Beykent Şubesi’ne eklenen kasap bölümü ile tüketicilerin aracısız bir şekilde kırmızı ete ulaşması hedeflenirken müşteriler, seçecekleri etleri dilerlerse pişirterek de satın alabilecekler. Bir asrı aşkın tecrübesiyle tüketiciyi sağlıklı ve güvenilir et ile buluşturan Bonfilet’in “üreticiden direkt tüketiciye” misyonuyla hayata geçirdiği yeni kasap konsepti hakkında açıklamalarda bulunan Bonfilet Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Akkoyun, güvenilir kırmızı eti daha ulaşılabilir kılmayı amaçladıklarını belirtti.
 
Üreticiden Direkt Tüketiciye Daha Güvenilir ve Daha Ulaşılabilir Kırmızı Et
“Bonet Döner restoranlarımızla aynı çatı altında konumlandırdığımız ‘Kasap’ bölümümüz, geleneksel kasaplık faaliyetlerini yaşatmaya çalıştığımız aynı zamanda iç mimarisinden servis şekline kadar modern bir çizginin yansıtıldığı yepyeni bir konsepti temsil ediyor. Müşterilerimize taze et ve et ürünlerimizi 115 yıllık tecrübemizden aldığımız et uzmanlığımız ve uluslararası düzeyde kabul gören üretim şeklimizle sunuyoruz.” ifadelerinde bulunan Hakan Akkoyun, “Bonet Döner’in Beykent Şubesi’nde pilot uygulama olarak başlattığımız yeni konseptimiz ile müşterilerimizin güvenilir kırmızı ete kolay ve aracısız bir şekilde ulaşabilmesini hedefliyoruz.” dedi. Türkiye’de kırmızı et sektörüne birçok ilk kazandırdıklarını vurgulayan Akkoyun, üretici firma olmamızın sorumluluğuyla yüksek kalite standartlarını uygulayarak, hijyenik koşullarda ürettiğimiz et ve et ürünlerimizi, Bonet Döner restoranlarımızda ‘üreticiden direkt tüketiciye’ misyonu ile müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde sunacağız.” açıklamasında bulundu.