Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS
Bunge, staj programı kapsamında Avrupa ve Asya’da 35 yeni pozisyon açıyor

Tarım ticareti, gıda ve gıda ham maddeleri alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Bunge, mühendisleri ve kariyerlerinin başındaki yeni mezunları hedefleyen endüstriyel operasyonlar staj programı kapsamında 35 yeni pozisyon açtığını duyurdu. Avrupa ve Asya’da 10’dan fazla ülkede açılan pozisyonlarda, şirketin endüstriyel operasyonlarının farklı alanlarına odaklanılıyor. Aday başvuruları jobs.bunge.com adresinden alınacak.  
Bunge logoEylül 2024’te başlayacak ve 18 ay sürecek olan program kapsamında soya fasulyesi kırım tesisleri, rafineriler, laboratuvarlar ve liman terminalleri gibi çeşitli operasyonel tesislerde ücretli iş imkânları sunulacak. Programı başarıyla tamamlayan stajyerler, Bunge’de eğitim aldıkları alanlarda uzman pozisyonuna geçiş yapacaklar. Program kapsamında çevresel sürdürülebilirlik, güvenlik, kalite, üretim, bakım ve tesis otomasyonu gibi alanlarda kariyer olanakları sunuluyor.
 
Bunge Avrupa ve Asya Endüstriyel Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Claudinei Freitas konuyla ilgili şunları kaydetti: “Bu, büyüyen şirketimize katılmak için heyecan verici bir zaman. Programımız, katılımcıların teknik ve davranışsal becerilerini geliştirmelerini ve Bunge’deki kariyerlerini hızlandırmalarını sağlayacak bütüncül bir öğrenme deneyimi sunmak üzere geliştirildi. Program sayesinde katılımcılar gerçek bir etki yaratma şansı bulacak ve dünyaya güvenli ve sürdürülebilir bir şekilde gıda, yem ve yakıt sağlama misyonumuza destek olacaklar.”
 
Bunge, dünya çapında 40’tan fazla ülkede faaliyet gösteren zengin bir ekibe sahip. Bunge, gündelik faaliyetlerini deneyimleyip, bunların sunduğu sonsuz olasılıkları görüp, yaratıp bizzat yaşayarak onu sektörünün en yenilikçi ve dinamik şirketlerinden birine dönüştürmeye hazır, tutkulu, cesur ve azimli bireyler arıyor.
 
Bunge’nin Endüstriyel Operasyonlar Staj Programı hakkında 
 
Kimler başvurabilir? 
İlgili bölümlerden mezun mühendisler ve kariyerlerinin başındaki yeni mezunlar programa başvurabilir. İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi şarttır. Son 2 yıla kadarki çalışma deneyimi göz önünde bulundurulacaktır. 
 
Olanaklar 
Bunge, tam zamanlı kalıcı bir iş sözleşmesi, şirketin sağlık ve iyi yaşam programına erişim ve hem iş başında öğrenme hem de oyun tabanlı öğrenme gibi sanal eğitim programlarını içeren koçluk ve eğitim fırsatları sunuyor. 
 
Başvuru süreci 
Adayların, tercih ettikleri pozisyona web sitesi üzerinden başvurmaları gerekiyor. Bunge’nin yetenek kazanım ekibi, tanışma amacıyla seçilen adaylarla iletişime geçecek. Sonraki aşama olarak, adayların gelecekteki potansiyel yöneticileri ve iş arkadaşlarının da katılacağı, genellikle tesis ziyaretini de içeren bir mülakat planlanacak. Son olarak da, kısa listeye kalan adaylardan bir davranış testini tamamlamaları istenecek.
 
Bunge’nin Endüstriyel Operasyonlar Staj Programı, profesyonelleri şirketin gelecekteki uzmanları ve liderleri olmaya hazırlıyor. Şirket; değişimi bir gelişim fırsatı olarak gören, işini sahiplenen, amacı benimseyen ve anlamlı çalışmalar yapan kariyerinin başındaki profesyonelleri bu eşsiz fırsattan yararlanmaya, Bunge’nin sunduğu olasılıkları deneyimlemeye ve birlikte büyümeye davet ediyor.