Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS
Kahve Dünyası, 23 Nisan’ı Hatay’da çocuklarla birlikte kutladı

Kahve Dünyası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Sosyal Oyun Sokakta ve Sokak Sanatları Derneği iş birliğiyle Hatay’daki konteyner kentlerde çocuklarla birlikteydi. Palyaço ve sirk gösteriyle 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşayan çocuklara neşeli dondurmalar da ikram edildi.
Kahve Dünyası 23 nisanTürkiye’nin önemli kahve zincirlerinden Kahve Dünyası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda depremzede çocukları unutmadı. Kahve Dünyası'nın 30 gönüllüsü, Hatay'ı ziyaret ederek, İskenderun Limanı’ndaki Süheyla Sultan ve Rauf Bey gemileriyle Antakya'daki konteyner kentlerde 4 gün boyunca Sosyal Oyun Sokakta ve Sokak Sanatları Derneği’yle (S.O.S) 23 Nisan’ı kutladı. Sirk gösterileri ve palyaçolarla eğlenen çocuklar, Kahve Dünyası gönüllülerinin dağıttığı neşeli dondurmalarla bayramın tadını çıkardı.
 
Etkinlikler kapsamında 20 Nisan’dan 23 Nisan’a kadar Antakya’da çeşitli konteyner kentlerde S.O.S ekibi ile çocuklarla buluşan Kahve Dünyası gönüllüleri minik hediyeleri ve neşeli dondurmalarıyla çocukların 23 Nisan coşkusuna ortak oldu.