Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: nestle

Nestlé sıcak çikolata bu kış da içinizi ısıtacak


Yayın: 06-11-2012
Kategori: Rafa Çıkanlar

Çikolatadaki deneyimini sıcak içeceklere de taşıyan Nestlé, çikolatayı yudumlamak isteyenlere tam kıvamında nefis bir “Sıcak Çikolata” deneyimi sunuyor. Soğuk kış günlerinde enfes tadı ve baştan çıkarıcı çikolata kokusuyla Nestlé Sıcak Çikolata ile keyifli dakikalar sizi bekliyor.

Nestle’nin ödülü Paraguay’a


Yayın: 08-11-2012
Etiketler: nestle paraguay tarım

Paylaşılan değer yaratmaya odaklanan ve faaliyetlerini bu sosyal sosyal sorumluluk anlayışı ile yürüten Nestlé; beslenme, su ve kırsal kalkınma alanlarında yaptığı çalışmalarla topluma değer katmaya devam ediyor.


NESTLÉ bu kış da içinizi ısıtacak


Yayın: 13-11-2012
Kategori: Rafa Çıkanlar

Çikolatadaki deneyimini sıcak içeceklere de taşıyan Nestlé, çikolatayı yudumlamak isteyenlere tam kıvamında nefis bir “Sıcak Çikolata” deneyimi sunuyor.


“TOTO” şimdi müthiş oyuncakları ve yeni yüzüyle sizlerle


Yayın: 14-11-2012
Kategori: Rafa Çıkanlar
Etiketler: nestle toto

Oyuncaklı yumurta çikolata pazarının lider markası TOTO, yepyeni yüzü ve yenilenen oyuncaklarıyla tüketicilerin beğenisine sunuldu. 


Nestlé’den sağlık girişimi


Yayın: 22-11-2012
Etiketler: nestle

Dünyanın lider beslenme, sağlıklı ve iyi yaşam şirketi Nestlè’nin küresel araştırma ve geliştirme ağının bir parçası olarak kurduğu Nestlè Sağlık Bilimleri Enstitüsü (Nestlé HealthSciences Institute) dünyada diyabet, obezite ve Alzheimer hastalıklarıyla mücadeleye yardımcı olabilecek tıbbi beslenme ürünleri için bilimsel temel sunacak. Nestlé HealthSciences Türkiye’de de özel beslenmeye gereksinim duyan hastaların sağlıkla ilişkili standart ve spesifik beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2007 yılından beri hizmetlerini sürdürüyor.


Nestlé 1927 Özel Serisi’ne iki gofret eklendi


Yayın: 11-01-2016
Kategori: Rafa Çıkanlar

Nestlé, 1927 Özel Seri’nin yeni lezzeti “Nestlé CLASSIC 1927 Spesiyal Gofret”i Türkiye'de ürettiği ilk çikolatanın anısına geliştirdiği tablet çikolataların devamı olarak gofretseverlerle buluşturdu. 
 

Nestle Türkiye’den açıklama


Yayın: 14-03-2016
Kategori: Gıda

Nestlé ABD, yabancı madde bulunması ihtimaline karşı, sınırlı sayıda DiGiorno Pizzas, Lean Cuisine ve Stouffer’s ürününü gönüllü olarak geri çağırdığını açıkladı. Geri çağrılan ürünlerin Türkiye’de üretimi ve satışı yapılmıyor.
 

Türk fındığının geleceği markalaşmadaTürkiye Gıda Sanayii İşverenleri Sendikası (TÜGİS) ve Fındık Tanıtım Grubu (FTG) tarafından düzenlenen “Fındık İle Sağlık” etkinliğinde, Türkiye’nin en önemli tarımsal ihracat ürünü olan fındık, sektör paydaşları ile uzmanlar tarafından masaya yatırıldı.
 

Nestlé Türkiye'de önemli görev değişikliğiNestlé Türkiye Çikolata ve Şekerleme Genel Müdürlüğü görevine Özgür Karakaş atandı.
 

Ferrero, Nestle’nin ABD’deki şekerleme birimini satın alıyorGlobal çikolata ve şekerleme pazarının dev şirketlerinden Ferrero’nun ABD’deki bu satın alma işlemi sonucunda dünya çapındaki konumu daha da güçlenecek.