Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: afrika

Erişler Gıda un ihracatının parlayan yıldızıTürkiye’nin gerçekleştirdiği un ihracatında oranında söz sahibi olduklarını belirten Erişler Gıda Perakende Grubu Genel Müdürü Abdullah Eriş, “90 milyon doları aşan ihracat rakamlarımızla ülke ekonomisi için her yıl artan oranda katma değer oluşturuyoruz” diyor.
 

İspak yeni tesisiyle Avrupa’da zirveye oynayacak


Yayın: 20-06-2018

Türkiye’de tek seferde yapılan en büyük esnek ambalaj yatırımını gerçekleştiren İspak Ambalaj, Endüstri 4.0 öngörüleriyle dizayn edilen tesisiyle yılda 40 bin ton üretim kapasitesine ulaşmayı hedefliyor. AR-GE departmanı ile Ambalaj Tasarım Merkezi’nin de yer aldığı tesis, yüksek üretim hızı ile alanında Avrupa’nın en büyüklerinden biri olacak.
 

Ecolab, Ortadoğu ve Afrika’da Hülya İbrahim ile büyüyecekHülya İbrahim, Ecolab Kurumsal Ortadoğu ve Afrika Ülkelerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığı ve Genel Müdürlüğü’ne atandı. 
 

Korona krizi açlıkla mücadele eden insanların sayısını artırdıBirleşmiş Milletler'in açıkladığı küresel beslenme raporuna göre tüm dünyada yetersiz beslenen insanların sayısı 811 milyona yükseldi. Bu sayı dünya nüfusunun yüzde 10'una tekabül ediyor.