Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: ayran

Ayranda patent kavgası


Yayın: 23-11-2012
Etiketler: ayran ayran patenti

Lokum, lahmacun, baklavadan sonra şimdi de ayranda tartışma çıktı. Anadolu'dan çıkan ayranı Bulgar şirketler satmaya başladı. Türkiye coğrafi işaretleme konusunda harekete geçerek standart belirleyecek


SEK Naneli Ayran 1 litrelik karton ambalajında


Yayın: 26-11-2012
Kategori: Rafa Çıkanlar
Etiketler: ayran sek

SEK Naneli Ayran, Türk damak tadına uygun kıvamı, tuz oranı, kullanım kolaylığı ve şık ambalajıyla her yaş grubundan tüketicilerin tercihi olmaya devam ediyor.


Sütaş Ayran herkesi doğal olmaya çağırıyorSütaş Ayran, genç kuşak arasında havalı olmayı en iyi anlatan “cool olmak” söyleminden yola çıkarak hazırladığı yeni iletişim kampanyasında, 0 doğal bir içecek markası olarak, herkesi kendisi olmaya ve doğal davranmaya davet ediyor.

Eker Market'ten yazın gelişine özel “yaz fırsatı paketi”Yeni e-ticaret sitesi Eker Market’i tüketicilerle buluşturan Eker, online alışverişe özel fırsatlar sunuyor. Eker’in yazın gelişine özel hazırladığı yaz fırsatı paketinde, büyük ailelerin severek tükettiği lezzetler bir araya geliyor. 
 

Eker, ayranın faydalarını anlatıyorTürkiye’de en çok sevilen ve tüketilen içeceklerin başında gelen ayran, tüm yıl boyunca sofralara lezzet katarken sıcak yaz günlerinde bir başka etki yaratıyor. Sıcaklara karşı ferahlamak için tercih edilen ayran, yaz aylarında tüketilecek sağlıklı içeceklerden biri olarak dikkat çekiyor. Özellikle de probiyotik içerikli ayranlar, yaz günlerinde sağlıklı beslenmek isteyenlerin en önemli tercihlerinden biri haline geliyor. Ayran uzmanı Eker, geleneksel içeceğimizin faydalarını anlatıyor.