Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: kanada

Şekerlemeye rağbet arttıkça ekipmana gereksinim büyüyorŞekerleme endüstrisi, çok sayıda etkin oyuncusuyla tüm dünyada son derece gelişmiş bir sektörel yapı oluşturuyor. Şekerleme ürünleri, makul fiyatlı lüks ürünler olarak algılandığı için ekonomik sıkıntı zamanlarında bile doğası gereği rağbet görmeye devam ediyor. 

Bakliyatta çıkış yolu Milli Tarım Projesi’ndeGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından çalışmaları yürütülen Türkiye Milli Tarım Destekleme Modeli’nin bakliyat üretim artışının ivme kazanmasına vesile olacak önemli bir fırsat olduğunu belirten PAKDER Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Aral, yapılacak çalışmaların kendine yeterlilik ve ihracat artışı sağlayacağını söylüyor.
 

Hero Group’tan Kanada atağıTürkiye’de Hero Baby markasıyla pazarın önde gelen bebek mamalarının da sahibi olan 135 yıllık İsviçreli Hero Group, geçtiğimiz yıllarda Almanya’daki satın alımlarının ardından 2021 yılına Kanada’nın lider organik bebek maması ve atıştırmalık markalarından Baby Gourmet'yi satın aldığını açıklayarak başladı.