Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: kent

Mondelēz International Türkiye’den 2017’de yüzde 19’luk büyümeMondelēz International Türkiye Genel Müdürü İhsan Karagöz, geçtiğimiz yıla göre yüzde 19’luk bir büyüme kaydettiklerini belirterek, 2017 yılında 720 Milyon TL.’lik ciro elde ettiklerini söyledi.
 

KENT bayram şekerini 20 bin noktada satışa sunduMondelēz International Türkiye’nin yarım asırlık markası ve ‘Her Bayramın Şekeri’ olan Kent, bu yıl da hedeflenen doğrultuda ürettiği 12 bin ton bayram şekerini, Türkiye genelinde 20 bin noktada satışa sundu. Aynı zamanda evlerde geçecek bu Ramazan Bayramı için Kent, tüketicisine kolaylık sağlamak adına satış kanallarına e-ticaret sitelerini de ekledi.
 

Kent’e 'yılın en itibarlısı' ödülüMondelēz International Türkiye bünyesinde yer alan, Türkiye’nin yarım asırlık şeker markası Kent, “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” atıştırmalık kategorisinde "Yılın En İtibarlısı" seçildi. 

KENT 11 bin ton bayram şekerini 35 bin noktada satışa sunduMondelēz International Türkiye’nin yarım asırlık markası ve ‘Her Bayramın Şekeri’ Kent, pandemi koşullarında geçen bu yıl da hedeflenen doğrultuda 11 bin ton bayram şekeri üreterek ülke genelinde 35 bin noktada satışa sundu. Kent, aynı zamanda yine evlerde geçecek bu Ramazan Bayramı için tüketicisine kolaylık sağlamak adına satış kanallarına e-ticaret sitelerinin yanı sıra anında teslimat kanallarını da ekledi.