Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: proses

MT TR ürün kontrol sistemlerini bünyesine kattıMettler Toledo Türkiye (MT TR), laboratuvar, endüstriyel ve proses ölçü ve kontrol bölümleriyle sürdürdüğü verimli ve başarılı iş ilişkisini, 1 Ekim’den itibaren hizmet vermeye başlayan Ürün Kontrol Sistemleri Bölümü ile daha da ileriye götürmeyi hedefliyor.
 

Gıda Savunması Eğitimi 12 Mart Pazartesi günü yapılıyorGıda Savunması (Food Defense) Eğitimi'ne; üretim bölüm yöneticileri, kalite yöneticileri ve çalışanları, mühendisler, gıda sektöründe görev yapmakta olan veya yapmayı amaçlayan gıda denetçileri katılabilecek. 
 

Baykon’dan proses kontrolü için BX30 ve BX30D tartım indikatörleriBaykon, yeni çıkardığı BX30 ve BX30D panel tipi gelişmiş tartım indikatörlerini, proses kontrol, tartım ve kuvvet ölçümü uygulamaları için kullanıcıların hizmetine sunuyor. 
 

Baykon’dan proseslerde ağırlık ve kuvvet ölçümü için yeni ufuklar: BX30 Plus / BX30D PlusEndüstriyel tartım sistemleri sektörünün önde gelen firmalarından Baykon, BX30 indikatör ailesinin yeni üyeleri BX30 Plus / BX30D Plus panel tipi gelişmiş tartım indikatörlerini, proses kontrol, ağırlık / kuvvet kontrolü, basit dolum, ürün sınıflandırma, tartım ve kuvvet ölçümü uygulamaları için endüstrinin hizmetine sunuyor. 
 

Üretim prosesinde kullanılan su gıdanın katma değerini belirliyor


Yayın: 19-06-2020
Kategori: Gıda

Burkut Su Tekniği A.Ş.’nin Kurucusu Yük. Müh. Enis Burkut, gıda üretim proseslerinde kullanılan suyun, üretilen gıdanın kalitesini doğrudan belirlediğini söylüyor.
 

Baykon’dan BX23 Ex2/22 Exproof Tartım TerminaliEndüstriyel tartım sistemleri sektörünün güçlü firmalarından Baykon, patlayıcı ortamlardaki tartım uygulamaları için yüksek doğruluk ve performans ile beraber güçlü haberleșme seçenekleri sunan ve yüksek teknolojiye sahip BX23 Ex2/22 Exproof Tartım Terminali’ni piyasaya sundu.