Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: satış

Banvit Brezilyalılara satıldı 
Banvit'in yüzde 79,48'ine denk gelen hisselerinin tamamının satışına ilişkin 9 Ocak 2017 tarihinde hakim hissedarlar ile Brezilyalı BRF S.A.’nın bağlı ortaklığı olan BRF GmbH arasında hisse satış sözleşmesi imzalandı. Yarım asırlık Banvit, Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde üst sıralarda yer alıyor. Banvit'i satın alan 10 milyar Euro'lu BRF ise çeşitli ülkelerde bulunan 54 üretim tesisine sahip.

Ucuz et için BİM ve A101 ile sözleşme imzalandıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, uygun fiyattan et satışı için BİM ve A101 ile sözleşme imzalandığını duyurdu.

Esnaftan "ucuz et kasaplarda da satılsın" talebiTESK Başkanı Et ve Süt Kurumu'ndan çıkacak ucuz et ve kıymanın kasaplarda da satılması yönünde çağrıda bulundu.

Gıdanın profesyonellerine Duyusal Değerlendirme EğitimiDuyusal Değerlendirme Eğitimi’ne kalite, üretim, Ar-Ge ve satış & pazarlama personeli gibi gıda endüstrisinde çalışan her düzeydeki personel katılabilecek.
 

PepsiCo yılın ilk yarısında küresel satışlarını yüzde 3,3 artırdı


Yayın: 24-07-2020
Kategori: Gıda

PepsiCo, ikinci çeyrekte yaşanan küresel pandemiye rağmen atıştırmalık kategorisindeki başarılı performansının katkısıyla yılın ilk yarısında küresel satışlarını yüzde 3,3 oranında artırma başarısı gösterdi.
 

Koç Holding, Sek’i 240 milyon liraya sattıKoç Holding iştiraki Tat Gıda, süt ve süt ürünleri iş koluyla ilgili Sek markası dahil tüm varlıklarını 240 milyon TL bedelle Çallı Gıda'ya sattı.
 

Tam kapanma boyunca içki satışı yasak


Yayın: 27-04-2021
Kategori: Gıda

Tekel Bayileri Platformu (TBP) Başkanı Özgür Aybaş, tam kapanma sürecinde içki satışının yasak olacağını söyledi.
 

KENT 11 bin ton bayram şekerini 35 bin noktada satışa sunduMondelēz International Türkiye’nin yarım asırlık markası ve ‘Her Bayramın Şekeri’ Kent, pandemi koşullarında geçen bu yıl da hedeflenen doğrultuda 11 bin ton bayram şekeri üreterek ülke genelinde 35 bin noktada satışa sundu. Kent, aynı zamanda yine evlerde geçecek bu Ramazan Bayramı için tüketicisine kolaylık sağlamak adına satış kanallarına e-ticaret sitelerinin yanı sıra anında teslimat kanallarını da ekledi.