Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: tügiş

Gelişim dönüşüm ve nostaljiNecdet Buzbaş - Türkiye Gıda Sanayi İşverenleri Sendikası – TÜGİS Yönetim Kurulu Başkanı


Gıda makineleri sektörü 2013’e hızlı giriyorTürk makina sektörü, halihazırda yaşanan küreselleşme sürecinde üretim, pazarlama, ihracat, ticaret alanlarında dünya ile entegrasyonunu büyük ölçüde tamamlamış bir sektör.


Sürdürülebilir Gıda Konferansı 18 Ekim'de İstanbul'da yapılacakSürdürülebilirlik Akademisi ve TÜGİS işbirliği ile gerçekleştirilen Sürdürülebilir Gıda Konferansı ikinci yılında gıda sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirecek.

Gıda katkı maddeleri ve yeni yaklaşımlarDr. İrfan Demiryol
Türkiye Gıda Sanayi İşverenleri Sendikası (TÜGİS) Danışmanı
 

Türk fındığının geleceği markalaşmadaTürkiye Gıda Sanayii İşverenleri Sendikası (TÜGİS) ve Fındık Tanıtım Grubu (FTG) tarafından düzenlenen “Fındık İle Sağlık” etkinliğinde, Türkiye’nin en önemli tarımsal ihracat ürünü olan fındık, sektör paydaşları ile uzmanlar tarafından masaya yatırıldı.
 

Necdet Buzbaş: Sabri Ülker bana 'kolumun biri sensin' derdiTürk gıda sanayinin duayenlerinden Necdet Buzbaş ile Ülker yıllarını, Sabri Ülker ile olan ilişkilerini, gıda sektörünün bugünkü durumunu ve TÜGİS’teki çalışmalarını konuştuk.    
 

Sürdürülebilir gıda için yol haritası acilen belirlenmeliTürkiye Gıda Sanayi İşverenleri Sendikası-TÜGİS ve Sürdürülebilirlik Akademisi iş birliğinde düzenlenen ve Dünya Gıda Günü’nün de kutlandığı ‘Sürdürülebilir Gıda Konferansı’, gıda sektörünün sürdürülebilir üretim ve tüketim ekseninde dönüşümü tartıştığı bir platform oldu.
 

Gıda sektörünün 2016 görünümü ve yeni yıldan beklentilerNecdet Buzbaş
Yönetim Kurulu Başkanı
Türkiye Gıda Sanayi İşverenleri Sendikası - TÜGİS
nbuzbas@gmail.com
 

Gıdanın sürdürülebilir geleceği için tarımda istihdam desteklenmeliSürdürülebilirlik Akademisi ve Türkiye Gıda Sanayi İşverenleri Sendikası–TÜGİS’in öncülüğünde düzenlenen Sürdürülebilir Gıda Konferansı, bu yıl da gıda sektörünün önde gelen isimleri ve otoritelerini bir araya getirdi.
 

Ad koyma yarışıNecdet Buzbaş
TÜGİS Yönetim Kurulu Başkanı