Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: kromel

Güvenle soğutuyor güvenle taşıyoruz


Yayın: 23-10-2012

Kaliteli bir ürün elde etmek için, ilk ve en önemli koşul kaliteli hammaddeye sahip olmaktır. Bugün süt ürünleri üretim işletmelerine baktığımız zaman uygun kalitede hammadde temininin, üretim sürecinde önemli bir noktada olduğunu biliyoruz. Hammaddenin kalitesini etkileyen faktörlerin arasında ise sanitasyonun üç sacayağı olan sütün sağımı, sütün soğutulması ve sütün nakli gelmektedir.


En Lezzetli Tatlılar Sizden Teknoloji Kromel’den


Yayın: 26-11-2012
Kategori: Gıda Makineleri

Hijyenik ve sağlığa yararlı gıda ürünlerinin tüketimini arttıracak tüm yeniliklerin öncüsü olmayı amaç edinen Kromel, her gün yeni bir teknolojiyi ülkemize katma hedefi doğrultusunda çalışmaya devam ediyor. Türk damak zevkinin nadide örneklerinden “lokum” artık Kromel Proses Sistemleri’nde üretiliyor.


Sert ve yarı sert peynir üretiminde otomasyon ve verimlilik inovasyonuİsmet Çalışkan - Yönetim Kurulu Başkanı, Kromel A.Ş.

Kromel süt sektöründe nirengi taşı olacak


Yayın: 06-01-2016
Kategori: Gıda Makineleri

Kuruluşunun 36. yılını kutlayan Kromel, bugün ulusal ve uluslararası arenada önemli projelere imza atan büyük bir şirkete dönüştü. Son zamanlarda süt mendüstrisine yönelik proses makinelerinin tasarımı ve geliştirilmesi konusunda proje bazlı çalışmaları ön plana çıkardıklarını belirten Kromel Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Çalışkan, sektörün nirengi taşı olmayı sürdüreceklerini söylüyor.


TOMRA Collection Solutions, depozito iade sistemleri ile Perakende Günleri’nde yerini alıyorDepozito İade Sistemleri alanında lider olan TOMRA Collection Solutions, 2-3 Haziran’da düzenlenecek Perakende Günleri Fuarı’nda depozito iade sistemleri ile ilgili teknoloji ve çözümlerini sunacak.