Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: aroma

Aroma buzlu çay pazarına girdiTürkiye meyve suyu sektörünün yenilikçi markası Aroma, ürün yelpazesine Aroma Ice Tea’yi ekledi. Ürün, temmuz itibariyle raflardaki yerini almaya başladı.
 

Gıda sanayinin yaratıcı lezzet ortağı: AromsaYöresel lezzetleri ve dünya mutfaklarını çok iyi bilen Aromsa, deneyimli kadrosu ve güçlü AR-GE altyapısıyla gıda sektörünün her alanı için değişik özelliklerde aroma vericiler geliştiriyor.
 

Aromsa’nın başarısı güçlü laboratuvar altyapısındaTürkiye’nin önde gelen aroma verici üreticisi Aromsa, güçlü ve yüksek teknolojiye sahip AR-GE’si ve laboratuvarlar altyapısından aldığı destekle gıda sanayine yönelik inovatif çözümler geliştiriyor. 
 

Aromsa’dan 2017 fırıncılık trendlerine uygun çözümlerGlobal ve yerel trendleri yakından takip ederek AR-GE çalışmaları yapan Aromsa, geliştirdiği aroma vericileri ile fırıncılık ürünlerinin üretimindeki bazı teknolojik işlemlerin sebep olduğu tat kayıplarını giderecek çözümler yaratıyor.

Katkı maddeleri ve bileşenlerinin gıda sanayindeki rolüAromsa A.Ş. Yasal İşler Departmanı
 

Aroma ailesi Bursa’da buluştu


Yayın: 19-12-2017

Bursa Sheraton Otel’de yapılan toplantıda bir konuşma yapan Aroma Yönetim Kurulu Başkanı Metin Duruk, “Bayilerimizden aldığımız güçle 2018’e umutla bakıyoruz” dedi.
 

Döhler meyvenin gücünü süt ile buluşturuyor22 yıldır Türk gıda sanayine nitelikli ürünler sunan Döhler Gıda, özellikle süt, süt ürünleri ve dondurma üreticilerine sunduğu meyve aromalı reçetelerle inovatif, sağlıklı ve kaliteli ürünlerin üretilmesine katkıda bulunuyor.
 

Bölgesel tatlar yaratmada aromaların önemi


Yayın: 15-10-2019

Dilek Altay
Aromsa Teknik Satış Müdürü

Galatasaray’ın resmi su sponsoru yeni sezonda da Aroma oldu2019 yılında Galatasaray Spor Kulübü ile su sponsorluğu sözleşmesi imzalayan Aroma, 2020-2021 sezonunda da tüm branşlarda Galatasaray’ın resmi “su sponsoru” olmaya devam ediyor.
 

Aromsa, LEED Platin sertifikalı bina sayısını ikiye çıkardıGıda sektörünün önde gelen yaratıcı iş ortaklarından Aromsa, sürdürülebilirlik alanında da fark yaratan ve yenilikçi uygulamalarına devam ediyor. GOSB’deki yeni binasında, çevreye duyarlı sürdürülebilir tasarıma verdiği önemi, LEED sertifikalarında en yüksek derece olan LEED platin sertifikasını ikinci defa alarak bir kez daha ispatladı. Böylece, Aromsa’nın LEED Platin sertifikasına sahip bina sayısı iki oldu.