Banner
Gıda Teknolojisi Facebook Gıda Teknolojisi Twitter Gıda Teknolojisi RSS

Etiketler: aromsa

Gıda Sanayinde Ar-Ge ve İnovasyon Konferansı 30 Mayıs Cumartesi yapılacakGıda Teknolojisi Dergisi tarafından organize edilen “Gıda Sanayinde Ar-Ge ve İnovasyon: Bir Büyüme Stratejisi” konulu video konferans, 30 Mayıs Cumartesi günü saat 11.00’de gerçekleştirilecek. 
 

Süt ve süt ürünlerinde trendlerDilek Altay
Aromsa Teknik Satış Müdürü

Gıdada inovasyon 'çataldan mideye' odaklanmalı“Gıda Sanayinde AR-GE ve İnovasyon: Bir Büyüme Stratejisi” webinarında, gıda inovasyonunda yeni paradigmalar masaya yatırıldı.
 

Küresel COVID-19 salgını ile mücadelede et ürünleri ve et analog ürünlerinin önemiPınar UZUN, Ph.D
Aromsa AR-GE Uzmanı

Aromsa, LEED Platin sertifikalı bina sayısını ikiye çıkardıGıda sektörünün önde gelen yaratıcı iş ortaklarından Aromsa, sürdürülebilirlik alanında da fark yaratan ve yenilikçi uygulamalarına devam ediyor. GOSB’deki yeni binasında, çevreye duyarlı sürdürülebilir tasarıma verdiği önemi, LEED sertifikalarında en yüksek derece olan LEED platin sertifikasını ikinci defa alarak bir kez daha ispatladı. Böylece, Aromsa’nın LEED Platin sertifikasına sahip bina sayısı iki oldu. 

Gıda güvenliği ve endüstriyel hijyenin önemiEbru BAYRAM
Aromsa Kalite Güvence Müdürü

Ürün geliştirme süreçlerinde yeni yaklaşımlar: Tüketici nörobilimiAromsa Teknik Satış Müdürü Dilek Altay, makalesinde tüketici nörobilimi ile gıda sanayi arasındaki ilişkiye değiniyor.